M E D Y A V E R S E A K A D E M I

Bekleyin...

Yapay Zeka Destekli Literatür Taraması Hizmeti - Medyaverse Akademik Danışmanlık

    Medyaverse Akademik Danışmanlık
  • Anasayfa
  • Yapay Zeka Destekli Literatür Taraması Hizmeti

Literatür taraması, bir araştırmanın temel aşamalarından biridir ve araştırma konusunun haritasını çıkarmak ve stratejik yazım sürecini belirlemek açısından açısından oldukça önemlidir. Literatür taraması araştırma konusunun daha önce çalışılmış olup olmadığı, bu konuda hangi araştırmacıların ne türde çalışmalar yaptığını gösteren bir hizmeti kapsamaktadır.

Bu hizmeti almak için 2 yöntem mevcuttur. Bunlar;

  1. Akademik Danışman Hocamızdan konu ile ilgili “Danışmanlık Ders Paketi” satın almak,
  2. Medyaverse Akademik Danışmanlık AR-GE Bölümümüzden destek almak şeklinde olmaktadır.

Siz bu hizmetlerden Akademik Danışman Hocamız ile ders paketi aldınızda, Hocamızla birebir-online ders yaparsınız. Bu ders süresinde Hocamız size bu sürecin nasıl ilerlediğini öğretir. (4 Derslik Paketler halinde hizmet sunulur.)

İkinci hizmetten faydalanmak istediğinizde ise; aşağıda detayları belirtilen süreç ile devam edilir.

Bir literatür taraması yaparken, kaynakları sadece listelemekten öteye geçirmek, elde edilen bilgileri sentezlemek ve analiz etmek de önemlidir. Siz değerli danışanımızın  aklındaki soruları en ince ayrıntısına  kadar  yanıtlamak için Outline (Tezin İçindekiler Kısmında Yer Alan Kavramsal Çerçeve Alt Başlıkları) üzerinden ve ağırlıklı olarak yabancı kaynaklardan oluşan bir listeyi sunmaktayız. Doi numaraları ve linkleri ile birlikte sizlere iletilmektedir. Listede yer alan dökümanların indirileceği link tek tıkla aktif olacaktır.

Bu hizmet paketimiz ile artık araştırma konunuza farklı perspektiften bakabilir ve çalışma sürecinizi planlı ve daha kısa sürede neticelendirebileceksiniz.

Detaylı bilgi için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

HEMEN TASARIM E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.