M E D Y A V E R S E A K A D E M I

Bekleyin...

Proofreading Hizmetimiz - Medyaverse Akademik Danışmanlık

    Medyaverse Akademik Danışmanlık
  • Anasayfa
  • Proofreading Hizmetimiz

Proofreading; bir metni, yazım hataları, dilbilgisi yanlışları, noktalama işaretleri ve tipografik hatalar gibi dil hataları açısından kontrol etme sürecidir. Yazım sürecinde anlama odaklanma ve fikir üretme isteği, dilbilgisel açıdan hata yapma ihtimalini artırır. Ayrıca diller arası; kültürel farklılıklar, idiomatik ifadeler, teknik ve özgün terminoloji, çift anlamlı kelimeler, gramatik farklılıklar, hedef kitleye uygun doğru tonu yakalamak gibi konularla tercüme sürecinde sıklıkla karşılaşılır.

Bu kapsamda; deneyimli dil uzmanları ve editörlerinden oluşan ekibimizle size sunduğumuz proofreading hizmet paketimizde; akademik makaleler, tezler, blog yazıları veya profesyonel raporlar gibi özel projeleriniz için detaylı bir dil incelemesi yaparak, metinleriniz dilbilgisel açıdan düzeltilmiş, baskıya veya yayına gitmeden önce yazım ve imla hatalarından arındırılmış olmasını sağlamaktayız.

Özellikle dilin doğru kullanımına odaklanarak, metninizi hedef kitleye daha uygun hitap tarzıyla, profesyonel ve okunabilir hale getirmekte, tercümeden kaynaklı çeviri hataları ve anlam kayıplarını gidermekle birlikte düzelttiğimiz yerleri karşılaştırmalı olarak sizlere sunmaktayız.

 “Üstelik aynı proje için yapacağımız ikinci düzeltme faaliyetlerimiz ücretsizdir

HEMEN TASARIM E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.