M E D Y A V E R S E A K A D E M I

Bekleyin...

İntihal Oranı Belirleme Hizmeti - Medyaverse Akademik Danışmanlık

    Medyaverse Akademik Danışmanlık
  • Anasayfa
  • İntihal Oranı Belirleme Hizmeti

İntihal, başka kaynaklardan alınan metinleri kullanma pratiğidir. Tez yazım sürecini daha hızlı bir şekilde bitirme amacıyla, intihal yapma olasılığı artmaktadır. Ancak tezinizin Enstitü Müdürlüğü onayından veya yayınınızın Dergi Editöründen geçmesini istiyorsanız ilgili İntihal alma limitini göz önünde bulundurmalısınız.

Bu noktadan hareketle; size sunduğumuz hizmet paketinde; yapmış olduğunuz çalışmaların benzerlik yüzde oranını tespit ederek size çalışmanızın orijinalliği hakkında bir rapor sunmaktayız. Rapor sonucunuzdaki oran ilgili çalışma alanına göre kabul yüzdelik oranları değişebilmektedir.

Rapor sonucunuz istenilen oranda olmadığı takdirde ise sizi akademik danışmanımızla görüşme seçeneği sunarak yol haritanızı çizmenize destek sağlıyoruz. Akademik Danışmanımızdan İntihalden Kaçınma Yöntemleri içeriği ile Hizmet almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Tezinize veya yayınınıza yeni başlıyorsanız; Akademik Danışmanımızdan İntihalden Kaçınma Yöntemleri içeriği ile Hizmet almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Siz değerli danışanlarımıza bu hizmeti sunmaktaki amacımız; intihal yapmadan, kaynakları düzgün bir şekilde alıntı yaparak ve özgün bir şekildedüşünerek, çalışmalarınızı etik ve dürüst bir şekilde tamamlamanız noktasında sizi destekliyoruz.

Detaylı bilgi için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

HEMEN TASARIM E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.