M E D Y A V E R S E A K A D E M I

Bekleyin...

    Medyaverse Akademik Danışmanlık
  • Anasayfa
  • Team Doç. Dr. Belma SUNA
Belma Hoca

Team Information

Doç. Dr. Belma SUNA

Akademik Danışman

Merhaba ben Belma SUNA. MedyaVerse Akademik Danışmanlıkın kurucusu ve danışmanıyım. Lisansüstü öğrencilere ve akademisyenlere araştırmalarında yardımcı oluyorum. 12 yıldır akademik camianın içindeyim ve bilimsel araştırma yapıyorum.

Bilimsel bir araştırma yapmanın çok uzun ve zorlu bir süreç olduğunu biliyorum. Ben de bilimsel araştırma yaparken birçok zorluk ve ihtiyaçla karşılaştığım için 2022 yılında MedyaVerse Akademik Danışmanlığı kurdum. Bu yoğun tecrübe ve “yolu aydınlatıcı” olma yeteneğime dayanarak bünyemizde, lisansüstü öğrencilere ve akademisyenlere kişiye özel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Tez düzenleme veri analizi, yayın hazırlama ve proje yönetimi gibi konuları ele alıyoruz. Ekibimiz, yaptıkları işte gerçekten iyi olan, deneyimli ve ileri görüşlü akademisyenlerden oluşuyor. Temel amacımız bilimsel araştırma yapan insanlara başarıya ulaşmak için yardımcı olmak ve ilham vermektir.

Gelecekte bilimsel araştırma yapmanın yeni yollarını bulmak, dünyanın her yerinden insanlarla çalışmak ve bildiklerimi toplumla paylaşmak istiyorum. Bunu gerçekleştirmek için her zaman daha iyi olmaya, yeni şeyler öğrenmeye, yeni fikirler üretmeye çalışıyorum.

Belma Suna CV’si Görüntüle

 

  • +90 537 062 79 12
HEMEN TASARIM E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.